Корзина
129 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
УкраинаКиев
+380668946225
+380672200070
Интернет - магазин Купи Тут
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Пептидні препарати «Revilab Peptide SL»

Пептидні препарати «Revilab Peptide SL»

Сучасні споживачі живуть у швидкому ритмі, цінують своє час і прагнуть до швидкого результату. Щорічно вчені роблять дивовижні відкриття в області антивозрастной медицини, розробляють новітні технології продовження активного багаторічного розвитку, прогрес не зупиняється ні на хвилину. Іменно тому фахівці з наукової відділу НПЦРИЗ тримають руку на пульсі та займаються розробкою інноваційних пептидних препаратів найвищого якості, що гарантують максимально швидку та ефективну дію.

Для того, щоб вирішити проблеми зі здоров'ям комплексно і в короткі терміни, без зайвих зусиль і витрат, люди вибирають багатофункціональні засоби. Медицина продвинулась вперед. І сьогодні сучасна суспільство споживає препарати не тільки при захворюваннях, але й у профілактичних цілях, для того, щоб зберегти молодість, активність, компенсувати недолік життєво важливих компонентів і вітамінів.

Пептидные препараты Revilab Peptide S

Вот тут приходи на помощь пептидные биорегуляторы НПЦРИЗ. Важнейшее достоинство пептидів полягає в тому, що вони мають спрямовану біологічну активність. Пептиди можуть «замовляти» клеткам, які саме з закладених в них генетичних дій слід запустити в даний момент, а значить, впливати на багато що відбуваються в організмі процесів (різні захворювання, в тому числі, і старіння).

Експерти лабораторії НПЦРІЗ створили найбільш оптимальний та ефективний спосіб застосування таких високоактивних речовин, як пептиди - інноваційна серія препаратів для сублінгвального прийому - Revilab Peptide SL. Це справжня сенсація в галузі антивозрастной медицини, не має аналогів у світі.

Серія «Revilab Peptide SL» - новітня розробка, що представляє багатокомпонентні пептидні комплекси в принципово новій формі для застосування сублінгвально, створеної з метою профілактики порушень функціонування різних систем і органів, корекції вже наявних захворювань. Така форма прийому забезпечує найбільш ефективне попадання діючої речовини препарату в кровь

Принципиально новий спосіб застосування та наявність у складі кожного з препаратів цілого ряду пептидів, забезпечують їм максимально швидке та ефективне дію. Особливість такої форми прийому обумовлена ​​тим, що препарат, попадаючи в под'язикове середовище з густою мережею капіллярів, здатний проникати прямо в кров'яну оболонку, не допускаючи всмоктування через шлунково-кишковий тракт і метаболічну первинну дезактивацію печінки. З урахуванням безпосереднього попадання в системний кровоток, швидкість настання ефекту в кілька разів перевищує швидкість при прийомі препарату перорально.

Помимо пептидів різнонаправленого дії, у складі препаратів входять ефективні компоненти рослинного походження. Вони ідеально поєднуються між собою і адресними дією на первинну причину захворювання, а також оперативно попереджують передчасну старіння організму.

Revilab Peptide SL - інновації, здатні зупинити старіння.