Корзина
159 отзывов
УкраинаКиев
+380668946225
+380672200070
Интернет-магазин Купи Тут
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Кофе с Рейши

Кофе с Рейши

 • В наличии
 • Оптом и в розницу

330 грн.

Показать оптовые цены
Кофе с Рейши
Кофе с РейшиВ наличии
330 грн.
Купить
+380668946225
WhatsApp
 • +380672200070
  Viber
Купить
+380668946225
WhatsApp
 • +380672200070
  Viber
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара

Склад: розчинна кава і екстракт рейші .
15 пакетиків
Рекомендації до вживання : складу пакету висипати в кухоль , додати гарячу воду розмішуючи .
Спосіб вживання: 1 пакетик 1-2 рази на день.

Гриб Рейши застосовується в традиційній китайській медицині більше трьох тисяч років. Його наукова латинська назва - Ganoderma Lucidum .

Назва « Рейши » найбільш часто використовують в Японіі.Рейші є символом здоров'я , життя і вічної молодості. « Ліньчжі » є китайським варіантом назви гриба. « Лін » означає дар , а «чи» - силу . Іншими словами , традиційне китайське назва цього гриба - « Ліньчжі » - буквально означає « дар сили».

    
Рейши / Ліньчжі - гриб вічної молодості

 


У процесах старіння змінюються багато біологічні реакції. Цей гриб захищає від старіння , будучи геропротектори . Геропротектори - це сполуки , які гальмують процеси старіння , дистрофії будь-яких клітин , органів і тканин.

 


Геропротектори зазвичай містять : полівітаміни , мікро-і макроелементи , амінокислоти , антиоксиданти , антидепресанти , протигіпоксичну речовини. Всі ці біологічно активні компоненти містяться в грибі Рейши , який рекомендується застосовувати з метою захисту від старіння.

Сповільнюючи процеси старіння , гриб Рейши

сприяє усуненню вільних радикалів ;
активізує кровообіг ;
регулює рівень рідини в клітинах ;
прискорює репродуктивність клітин ;
усуває пігментацію .
2 . Рейши - комора антиоксидантів !

Кожен крок сучасної людини супроводжують посилені реакції окисного руйнування в клітинах. Вони ведуть до розвитку патологічних процесів: прискорюється старіння , розширюються зони некрозу тканин ( . Інфаркти , інсульти , тромбоемболії та ін ) , прискорюється розвиток гангрени , формуються хронічні форми хвороб , виникають імунодефіцити , депресії і т.д.

Окисне руйнування клітин ( оксидантний стрес) різко наростає при променевих ураженнях , старінні , розвитку пухлин , при будь-яких захворюваннях , при важкій розумової та фізичної навантаженні , при напрузі психоемоційної сфери.

Хімічні речовини, що блокують посилені реакції окислення , називаються антиоксидантами. Велика частина антиоксидантів в організмі не синтезується , тобто вони є незамінними речовинами , внаслідок чого повинні безперервно, протягом усього життя , надходити в організм , споживаючи овочі та фрукти.

Антиоксиданти не накопичуються і їх не можна « накопичити про запас » , а потрібно вводити ззовні , з їжею , тому природна антиоксидантна система людини безпосередньо пов'язана з його харчовим раціоном .

Біологічно активні речовини, що містяться в Рейши , є сильними антиоксидантами. При прийомі Рейши посилюється активність власної антиоксидантної системи організму.

Рейши доцільно вводити до складу раціону харчування при гострій і хронічної променевої хвороби. Механізм її розвитку - це руйнування всіх органів , тканин , клітин окисними реакціями , індукованими проникаючою радіацією . Головним засобом для таких хворих є потужні антиоксиданти.

Антиоксидантні властивості Рейши / Ліньчжі в чому визначають його виражений позитивний вплив на організм здорових і хворих людей і позитивні косметичні ефекти .

3.Рейші регулює діяльність нервової системи

Рейши традиційно використовувався в медицині Сходу для лікування безсоння , як засіб , що нормалізує ритми сну - неспання.

Клінічні дослідження продемонстрували , що Рейши полегшує входження в так звану « повільну » фазу сну , для якої характерно загальне розслаблення і випромінювання мозком альфа- хвиль. Саме в цій фазі людина проходить крізь врата свідомості до підсвідомості .

На сьогоднішній день Рейши рекомендують у Китаї при цілому ряді захворювань психіки і нервів. Найчастіше його використовують з метою релаксації м'язів , зняття больового синдрому , усунення проявів депресії.

Крім того , рейши захищає нервову систему від негативного впливу стресів.

Наукові дослідження показали : Рейши - сильний фізіологічний біорегулятор , який входить як природний компонент у складні механізми регуляції сталості внутрішнього середовища організму. Основний результат його дії зводиться до стабілізації психоемоційної сфери.

За допомогою Рейши легко здійснюється повна адаптація до стресів :

ефективно забезпечується пригнічення надмірних реакцій окиснення за рахунок антиоксидантної впливу рейши ;
нормалізується кровопостачання організму , кисневе голодування - супутник стресу - зникає за рахунок протигіпоксичну активності ( полегшується функціонування наднирників , надлишок адреналіну зникає з крові ) ;
забезпечуються стабільні перебудови в клітинах , органах та їх системах за рахунок адаптогенної дії рейши ;
нормалізується розумова і фізична працездатність людини.
Навіть тривалий вплив стресових факторів стає безпечним : ситуація може не змінитися , а людина в ній , проте , починає відчувати себе впевнено.

Таким чином , будь-яка стресова ситуація є прямим показанням для введення в раціон гриба Рейши . У разі , якщо стрес можна передбачити заздалегідь ( наприклад , іспити , звіт на роботі і пр. ) Доцільно почати прийом Рейши за кілька днів до очікуваної події .

    
Рейши знімає синдром хронічної втоми

 


Синдром хронічної втоми ( СХВ ) вперше був описаний в 1984 році А. Ллойдом . Характерним його ознакою вважається хронічне стомлення , випробовуване хворим , яка не зникає навіть після тривалого відпочинку і з часом призводить до значного зниження як розумової , так і фізичної працездатності.

 


В даний час синдром хронічної втоми реєструється насамперед у екологічно несприятливих регіонах , де високий рівень хімічного або радіаційного забруднення навколишнього середовища. Дане захворювання виникає як у молодих , так і у літніх людей , у жінок спостерігається частіше.

Втома - обов'язковий , але далеко не єдина ознака даного захворювання. Початок клінічних проявів синдрому хронічної втоми пов'язано, як правило , з перенесеним « простудним захворюванням » - грип, ангіну і рідше - з емоційним стресом.

Для усунення синдрому хронічної втоми використовують імунокоректори і засоби, що нормалізують стан нервової системи .

Рейши успішно застосовується для боротьби з синдромом хронічної втоми. При цьому він

підвищує тонус всього організму ;
підвищує витривалість при кисневої недостатності ( гіпоксії ) ;
має високу поживну цінність , багатий необхідними організму амінокислотами ;
регулює діяльність нервової та ендокринної системи;
стабілізує психоемоційну сферу і покращує настрій.
5 . Рейши - засіб проти алергії

Основною причиною страхітливого зростання числа хворих на алергію є те , що зараз людина оточив себе мільйонами нових хімічних речовин , які раніше в природі не зустрічалися. Безліч з цих речовин виявилися алергенами для людини і тварин. До алергічних відносяться збочені , спрямовані на пошкодження своїх тканин , реакції системи імунітету людини .

Їх причиною є численні речовини , звані алергенами. Велика їх частина потрапляє в організм з довкілля , менша утворюється в організмі. Найчастіше алергія пов'язана з наступними алергенами : пилок рослин , ті чи інші харчові продукти , шерсть , пух тварин, пір'я , косметика , ліки , мийні засоби , мікроорганізми ( інфекційна алергія ) , лаки , фарби , бензин та ін

Рейши успішно застосовується при різних видах алергії:

гальмує виділення повільно реагують речовин при алергічній реакції ;
нейтралізує вторинні зміни в тканинах , викликані алергією ;
має протизапальні властивості ;
покращує мікроциркуляцію крові.
Рейши доцільно вводити в харчовий раціон при бронхіальній астмі , крапивницах , при харчовій алергії.

    
Рейши захищає серце і кровоносні судини

 


Китайські цілителі протягом багатьох сотень років лікували за допомогою Ліньчжі / Рейши пацієнтів із захворюваннями серця , тих , хто скаржився на відчуття здавлювання у грудях , загрудінні болю. З тих пір стан серця і судин у жителів Землі помітно погіршився внаслідок способу життя , що не суголосного з природою.

 


Інсульт , ішемічна хвороба серця , атеросклероз - всі ці та багато інших порушення пов'язані з проблемами циркуляції крові.

Споживання рейши служить успішної профілактикою і застосовується в комплексній терапії серцево -судинних захворювань:

регулює рівень ліпідів у крові , знижує рівень ліпідів , які осіли на стінках кровоносних судин;
знижує вміст холестерину , перешкоджає скупченню тромбоцитів , тим самим знижуючи в'язкість крові ;
служить профілактикою утворення кров'яних бляшок ;
стабілізує рівень артеріального тиску до нормального , контролюючи при цьому як підвищений , так і понижений артеріальний тиск;
помітно активізує кровообіг.
Застосування Рейши / Ліньчжі прямо показано в комплексній терапії серцево -судинних захворювань і під час відновлювального періоду після інфаркту міокарда та інсульту.

    
Рейши покращує роботу дихальної системи

 


послаблює спазми бронхів ;
сприяє регенерації клітин епітелію слизової оболонки дихальної трубки ( трахеї) ;
гальмує розмноження в бронхолегеневої системи багатьох видів бактерій ;
полегшує симптоми захворювань дихальної системи;
має очевидний протикашльовий , протиастматичний ефект. Ефективно використовується в профілактиці і в комплексній терапії будь-яких легеневих захворювань.
8 . Рейши сприяє нормалізації роботи печінки
активізує відновлює , репродуктивну функцію пошкоджених клітин печінки ;
активізує синтезування печінкою білка і нуклеїнової кислоти ;
підсилює детоксикаційну функцію печінки ;
прискорює процес розчинення і виведення з організму лікарських препаратів і токсичних речовин.
9 . Рейши регулює рівень цукру в крові
Стабільне підтримку нормального рівня цукру в крові є важливою умовою запобігання самих різних хвороб , включаючи діабет , серцево- судинні проблеми , пухлини. Нормалізувати рівень цукру в крові необхідно при імунодефіцитних станах , частих простудних захворюваннях , атеросклерозі. У всіх ці ситуаціях показано введення Рейши ( Ліньчжі ) в харчовий раціон .

 


Регулюючи рівень цукру в крові , рейши :

стимулює виділення інсуліну ;
активізує утилізацію інсуліну периферичними тканинами;
прискорює метаболізм глюкози ;
знижує побічні явища ліків проти діабету.
10 . Рейши підвищує імунітет

Потреба в Ліньчжі , як імуномодулятори в найближчі роки буде зростати. З кожним днем на планеті збільшується кількість людей , які страждають вторинними імунодефіцитами ( набутими протягом життя , а не даними від народження) , що різко підвищує їх чутливість до інфекції.

Наслідком імунодефіциту є зростання інфекційної захворюваності (епідемія туберкульозу , ВІЛ -інфекції , ІПСШ , тобто захворювання, що передаються статевим шляхом). Десятки мільйонів людей , які страждають від імунодефіцитів , - потенційні споживачі Рейши !

Клінічні дослідження показали , що після місячного прийому Рейши / Ліньчжі і нормалізації показників імунітету ці показники протягом року утримувалися на досить високому рівні в порівнянні з вихідними .

Як засіб, що підвищує імунітет , рейши :

посилює активність імунних клітин ;
перешкоджає появі вірусів (клітин бактерій) ;
підвищує опірність організму до різного роду вірусних і інфекційних захворювань.

    
Рейши незамінний при профілактиці та лікуванні онкології
    
містить активні протипухлинні полісахариди ;
    
наявний в грибі рейши органічний германій активізує природний фагоцитоз , який усуває пухлинні клітини ;
    
сприяє розмноженню лімфатичних клітин ;
    
усуває клітинні токсини , що руйнують клітини ;
    
активізує імунну фактор , гальмує розмноження ракових клітин ;
    
активізує кровотворну функцію кісткового мозку ;
    
знижує ступінь пошкодження кісткового мозку при опроміненні онкохворих під час хіміотерапії.

Информация для заказа
 • Цена: 330 грн.