Стілець для годування Lorelli Bellissimo
Стільчик для годування Bellissimo — ідеальний вибір для комфортного та функціонального годування малюка. Виготовлений із високоякісної PU-шкіри для легкого догляду, цей стільчик пропонує не тільки зручність, але й простоту очищення, що робить його ідеальним для сімей із маленькими дітьми.
Завдяки регульованій спинці (3 положення) та висоті сидіння (7 положень), стільчик може забезпечити оптимальне положення для вашої дитини під час їжі. Легке складання та розкладання роблять його зручним для перенесення і зберігання.
Також стільчик обладнаний низкою корисних функцій: кошиком для іграшок, багатопозиційною підставкою для ніг, гніздом для пляшки або чашки та 5-точковим ременем безпеки. З двома лотками, включно з з знімним верхнім, ви зможете вибрати оптимальний варіант для комфортного годування.
Не забувайте про зручність: чотири колеса з гальмами дають змогу легко переміщати стільчик у будь-якому приміщенні, гарантуючи безпеку та зручність для дитини та батьків.
Цей стільчик для годування Bellissimo — ідеальне поєднання комфорту та функціональності для вашої дитини!
Особливості:
- PU шкіра сидіння і спинки для більшого комфорту та легкого чищення
- додаткова м'яка прокладка
- регулювання спинки в 3 положення (до належного положення)
- регулювання висоти сидіння в 7 положеннях
- регулювання лотка
- легке збирання та розкладання
- кошик для іграшок
- багаторазова підставка для ніг
- гніздо для пляшки або чашки
- 5-точковий ремінь безпеки
- 2 лотки (верхній знімний лоток)
- передню тацю можна встановити на задні ніжки стільчика для годування.
- 4 колеса для легкого переміщення (з гальмами)
Розміри: 88х57х108 см
Розміри в складеному вигляді: 39х57х86 см
Вага: 9.20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид аксесуара | Піднос, Вкладиш, Ремені безпеки |
| Колір | Сірий |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | коліщата |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Підніжка | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичний стільчик |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Знімна накладка на сидіння для новонароджених | Так |
| Кошик для речей | Так |
| Полка для приладдя | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 9.2 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1080 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 860 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 390 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 570 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Знімний чохол | Спинки, Сидіння |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Регульована підніжка | Так |
- Ціна: 4 800,15 ₴




