Опис товару
Ліжко — манеж Noemi 2 Layers
Дворівневе ліжко-манеж Lorelli Noemi 2 Layers представлене як трансформувальне зі спального в ігрове місце конструкції.
Верхній рівень призначений для сну новонародженого, а нижній для використання як манеж. Через бічний отвір на блискавці маленький дослідник може гуляти не тільки в приміщенні, але й на природі. Завдяки своїй компактності та легкості Lorelli Noemi 2 Layers легко транспортується в сумці-переносці, що дає змогу брати його із собою в поїздки. Додаткові коліщатка дають змогу без зусиль пересувати ліжко-манеж із місця на місце.
Особливості:
- для відпочинку та ігор
- складається до компактного розміру
- легко транспортувати
- сітчасті бічні сторони
- другий шар на блискавці
- колеса для легкого переміщення
- матрац
- бічне відкриття на блискавці
- сумка для перенесення
- система складання з подвійною безпекою
Розмір у розкладеному вигляді: 127х65х75
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
| Матеріал виготовлення манежу | тканина, сітчаста тканина |
| Опори манежу | ніжки, коліщата |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Рівні регулювання висоти ложі | 2 |
| Система захисту від довільного складання | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип манежу | манеж-ліжко |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічний вхід для дитини | Так |
| Максимально допустиме навантаження на манеж | 15 кг |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Вага манежу | 8.9 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1270 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Комплектація | |
| Матрац | Так |
| Сумка для перенесення та зберігання манежу | Так |
| Центральна опорна ніжка | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Iceberg Green Star |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 398,85 ₴




