Опис товару
Стільчик Lorelli Dulce
Стільчик для годування Lorelli Dulce підходить для малюків із 6 місяців. Ця модель стільчика має зручний функціонал, завдяки якому процес годування стане простим і комфортним. Стільчик Лореллі Олівер легко та компактно складається, займаючи мало місця. Ви запросто можете відрегулювати висоту сидіння, нахил спинки та підніжки, вибравши оптимальне положення. Чохол виготовлений із міцного матеріалу, що легко миється, ПВХ. Знизу сидіння розміщений кошик, у який можна прибрати іграшки та аксесуари.
Особливості:
- натуральне шкіряне сидіння
- спинка з ПВХ або ПУ для легкого очищення
- регульована спинка в положення лежачи
- регулювання столика
- регулювання сидіння по висоті
- легко складається й відкривається
- кошик для іграшок
- колеса для легкого переміщення
- багаторазова підставка для ніг
- розетка для пляшки або чашки
- 5-точковий ремінь безпеки
- 2 столики (верхній знімний столик)
Розміри: 85х52х106 см.
Вага: 7,3 кг.
Розміри в коробці: 22х55х65 см.
Габарити сидіння: 29х21 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид аксесуара | Піднос, Вкладиш, Ремені безпеки |
| Колір | Сірий |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Можливість використання в якості автомобільного крісла | Ні |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Підніжка | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 5 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичний стільчик |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Кошик для речей | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 7.3 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 1060 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1220 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 520 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Знімний чохол | Спинки, Сидіння |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Регульована підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 194,10 ₴



