Стільчик Lorelli PARTY
Стільчик для годування Lorelli PARTY — новинка ТМ Лореллі. Сучасний дизайн, доповнений м'якою вкладкою для малюка, повна функціональність відрізняють цей стілець від інших моделей. Стільчик Party призначений для дітей від 6 місяців до 3 років. Положення спинки регулюється в 3 положеннях практично до горизонтального, тому ви зможете вибрати комфортне положення, навіть якщо малюк засне у стільчику. Ремені безопансності з м'якими накладками регулюються за висотою за зростом дитини та надійно захищають її. особливістю стільчика є коліщатка, яка розміщена на передніх ніжках і дає змогу легко переміщати стілець. Чохол стільчика виготовлений із ПВХ матеріалу, який легко миється. Додаткова вкладка на сидіння виготовлена з гіпоалергенного приємного на дотик матеріалу та забезпечує комфорт під час годування. Столик зі знімною тацею і виїмкою для чашки регулюється за глибиною в 4 положеннях. Сидіння стільчика можна опускати та підіймати до потрібної висоти, для цього передбачено 7 положень висоти. Підніжка також регулюється в 3 окладаннях. Анатомічний обмежувач між ніжками додатково захищає дитину від випадкового вислизання зі стільця. Стільчик просто та компактно складається, займаючи мало місця. Столик із тацею можна зняти та закріпити на перекладині між задніми ніжками.
Особливості:
- ПВХ покриття для легкого чищення
- Алюмінієва рама
- Знімна стільниця
- Стільниця з підсклянником
- 5-точкові ремені безпеки
- Колеса для легкого переміщення
- Кошик для аксесуарів
- Регулювання столика: 4 положення
- Регульований нахил спинки: 3 положення
- Регульована підніжка: 3 положення
- Регульована висота сидіння: 7 положень
- Компактний у складеному стані
Цей продукт виробляється відповідно до європейського стандарту безпеки EN 14988 — дитячі стільчики для годування. Вимоги та методи випробувань.
Вага: 8.3 кг.
Розмір коробки: 51х23х90 см
Максимальне навантаження: 15 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид аксесуара | Піднос, Вкладиш, Ремені безпеки |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | Алюміній |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Підніжка | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Класичний стільчик |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Знімна накладка на сидіння для новонароджених | Так |
| Кошик для речей | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 8.3 кг |
| Розміри стільчика в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 900 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 500 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Знімний чохол | Спинки, Сидіння |
| Кількість коліщат | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Arctic Blue Leather |
- Ціна: 4 592,25 ₴



