
Ходунки Lorelli School Синій
- В наявності
- Код: 10120320002
1 989 ₴
+380 (66) 894-62-25
WhatsApp
- +380 (67) 220-00-70Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ходунки School призначені для дітей віком від 6 місяців.
Особливості:
- евробаза;
- широка основа для стабільності — забезпечує безпеку;
- регулювання висоти сидіння — для максимального комфорту дитини;
- барвиста панель з іграшками — змішує корисне з приємним;
- 4 колеса, що обертаються на 360 градусів — так що ваша дитина може рухатися у всіх напрямках;
- силіконові протиковзні стопи для більшої безпеки — першорядної важливості;
- барвиста дошка у формі гелікоптера та іграшки допомагають розвинути уяву дитини
- музична панель з 12 мелодіями та підсвіткою (живлення від 2 батарейок AA +, 1,5V, які не входять до комплекту)
- легко знімається для чищення
Максимально допустиме навантаження: 12 кг
Розмір: 68х62х54 см
Розмір у складеному вигляді: 68х62х30 см
Вага: 3.20 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorelli |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 12 кг |
| Особливості | Знімний чохол для сидіння, Світлові ефекти, Ігрова панель, Мелодії, Звукові ефекти, Поворотність коліс на 360° |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 54 см |
| Довжина | 68 см |
| Ширина | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴

